O marce – Poduszki Dekoracyjne Maja Laptos

Maja Laptos stworzyła MAJA LAPTOS STUDIO z pasji do wnętrz, po latach doświadczeń w projektowaniu poduszek dekoracyjnych.

„Poduszki tworzę dla tych, którzy jak ja kochają dobry design i otaczają się przedmiotami wyjątkowymi, nieoczywistymi i ponadczasowymi, nie podążając ślepo za trendami.”

Dodatki do wnętrz MAJA LAPTOS powstają według projektów Mai Laptos w pracowni w Gdańsku, z tkanin i pasmanterii wyszukanych w Polsce i zagranicą.

„Pięknych, ciekawych tkanin i dodatków szukam w Polsce i za granicą, by potem godzinami szukać zestawień, które idealnie się uzupełniają. W moich kolekcjach znajdziesz poduszki z haftem i bez, które stworzą niepowtarzalne kompozycje.”

Niektóre hafty w kolekcjach MAJA LAPTOS inspirowane są tzw. gabinetami ciekawości, inne starymi rycinami botanicznymi, a jeszcze inne codziennością. Wszystkie są niepowtarzalne.

Każda poszewka zszywana jest z dbałością o najmniejszy detal, a cały proces powstawania jednego modelu może trwać wiele tygodni.

Po wielu godzinach pracy i dziesiątkach tysięcy ściegów, powstaje poduszka, która zachwyca. Poduszka, która może stać się częścią Twojego wnętrza.

Maja Laptos

maja-laptos-podpis