zadzwon

Zadzwoń

napisz-wiadomosc

Napisz do nas

kolekcja-poduszek

Kolekcje

Parę słów o mnie….

Uwielbiam przebywać i odpoczywać w ciekawych wnętrzach. Poduszki tworzę dla tych, którzy jak ja kochają dobry design i otaczają się wyjątkowymi i ponadczasowymi przedmiotami, które nie podążają ślepo za trendami.

Każda poduszka z moich kolekcji z haftami ma swoją historię. Inspirację często znajduję w zaskakujących miejscach. Niektóre hafty inspirowane są tzw. gabinetami ciekawości, inne starymi rycinami botanicznymi, a jeszcze inne codziennością. Wszystkie są niepowtarzalne.

Pięknych, ciekawych tkanin i dodatków szukam w Polsce i za granicą, by potem godzinami szukać zestawień, które idealnie się uzupełniają. W moich kolekcjach znajdziesz poduszki z haftem i bez, które możesz dowolnie łączyć, żeby tworzyć niepowtarzalne kompozycje.

Każda poszewka zszywana jest z dbałością o najmniejszy detal, a cały proces powstawania jednego modelu może trwać wiele tygodni.

Tygodnie, godziny pracy, dziesiątki tysięcy ściegów, by stworzyć poduszkę, która zachwyca. Poduszkę, która stanie się częścią Twojego wnętrza.

maja-laptos-podpis