Wonderland n°1 – Poduszki Dekoracyjne Maja Laptos

DOSTĘPNE TYLKO ONLINE

Wonderland n°1

495.00 zł

DOSTĘPNE TYLKO ONLINE

Wonderland n°1

495.00 zł

Przykładowe wykończenia

O PRODUKCIE

Poduszka z eleganckiego aksamitu w kolorze czarnym, z haftem nieoczywistego motywu klatki i motyli, obszyta matową, bawełnianą wypustką.

Inspirowana światem baśni i surrealistycznych ilustracji wiktoriańskich, poduszka z kolekcji Wonderland doda zaskakującego charakteru każdemu wnętrz. Będzie pięknie się prezentować w salonie lub sypialni, w zestawieniu z innymi modelami z kolekcji Wonderland lub innych kolekcji Studia Maja Laptos.

Wnętrze poszewki wykończone jest podszewką. Zapięcie na zamek kryty. Poszewka wypełniona jest wysokiej jakości wkładem z jedwabiu syntetycznego wypełnionego antyalergiczną kulką silikonową, dzięki czemu poduszka długo zachowuje idealny kształt.

Na indywidualne zamówienie, STUDIO może wykonać poduszkę w dowolnym wykończeniu, zarówno jeśli chodzi o kolor tkaniny, haftu jak i wypustki. Dodaj informację w uwagach na ostatnim etapie zamówienia.

Jeśli chcesz zamówić ten model wykończony ozdobną taśmą z frędzlem (cena 545 PLN), napisz do nas.

Wszystkie poduszki są haftowane i zszywane w lokalnej pracowni, a każda poszewka z haftem to wiele godzin pracy, stąd wszystkie modele są przygotowywane na zamówienie, a czas oczekiwania wynosi od 5 do 14 dni roboczych.