Individuals n°5 – Poduszki Dekoracyjne Maja Laptos

Individuals n°5

395.00 zł

Individuals n°5

395.00 zł

O PRODUKCIE

Poduszka z wzorzystej tkaniny żakardowej oraz aksamitu, obszyta ozdobnym frędzlem.

Model  Individuals No4 to poduszka wykonana z wzorzystej tkaniny żakardowej oraz jednolitego aksamitu bawełnianego lub poliestrowego na tyle poduszki  oraz wykończona gęstym ozdobnym frędzlem. Ten model poduszki jest idealnym uzupełnieniem poduszek z innych kolekcji Studia Maja Laptos i pozwoli na stworzenie interesujących zestawień i kompozycji.

Zapięcie na zamek kryty. Poszewka wypełniona jest wysokiej jakości wkładem z jedwabiu syntetycznego wypełnionego antyalergiczną kulką silikonową, dzięki czemu poduszka długo zachowuje idealny kształt.

Na indywidualne zamówienie, STUDIO może wykonać poduszkę w innym wykończeniu, zarówno jeśli chodzi o kolor aksamitu na tyle poduszki, jak i  frędzla. Prosimy o informację w uwagach na ostatnim etapie zamówienia lub kontakt mailowy lub telefoniczny w celu omówienia szczegółów.

Wszystkie poduszki są zszywane w lokalnej pracowni, a każda poszewka to wiele godzin pracy, stąd wszystkie modele są przygotowywane na zamówienie, a czas oczekiwania wynosi od 5 do 14 dni roboczych.