Individuals n°2 – Poduszki Dekoracyjne Maja Laptos

Individuals n°2

295.00 zł

Individuals n°2

295.00 zł

O PRODUKCIE

Poduszka ze wzorzystej żakardowej tkaniny oraz aksamitu obszyta ozdobną wypustką.

Model  Individuals No2 to poduszka wykonana z wzorzystej, żakardowej tkaniny  oraz aksamitu bawełnianego lub poliestrowego w pięknych kolorach oraz wykończona ozdobną wypustką. Ten model poduszki jest idealnym uzupełnieniem poduszek z innych kolekcji Studia Maja Laptos i pozwoli na stworzenie interesujących zestawień i kompozycji.

Zapięcie na zamek kryty. Poszewka wypełniona jest wysokiej jakości wkładem z jedwabiu syntetycznego wypełnionego antyalergiczną kulką silikonową, dzięki czemu poduszka długo zachowuje idealny kształt.

Na indywidualne zamówienie, STUDIO może wykonać poduszkę w innym wykończeniu, zarówno jeśli chodzi o kolor aksamitu na tyle poduszki, jak i  wypustki. Prosimy o informację w uwagach na ostatnim etapie zamówienia lub kontakt mailowy lub telefoniczny w celu omówienia szczegółów.

Wszystkie poduszki są zszywane w lokalnej pracowni, a każda poszewka to wiele godzin pracy, stąd wszystkie modele są przygotowywane na zamówienie, a czas oczekiwania wynosi od 5 do 14 dni roboczych.